China Co-extrusion customize diffuser Manufacturer and Supplier | Lianzhen

Co-extrusion customize diffuser

Përshkrim i shkurtër:

Mirë se vini për të rregulloje !!

pictures produktin e mësipërme janë bërë në të vërtetë nga kompania jonë dhe vetëm për referencë vetëm!

We can make all kinds of color mixed,material mixed plastic co-extrusion diffuser,for example:
ABS përzier me nxjerrje PC, ngjyra transparente të përziera me ngjyrë qumështi nxjerrje plastike dhe më shumë tre të ndryshme të përziera së bashku për një produkt extrue.
Regarding to the shape of the tubes,there is both simple one and complicate one,Circular, semi-circular, square, oval, stripe-shaped,etc.
Për më tepër, ne mund të prodhojë vështirë dhe e butë bashkë-nxjerrje, e cila është dy llojet e materialeve të ndryshme fortësi të përziera së bashku nxjerrje.

Të gjitha c ustomers janë të mirëpritur për të ardhur  për të  rregulloje  me  vizatimet  ose mostra.


Detail Product

Product Tags

 1. Të lartë transmetimi: më shumë se 84% (të mbuluar transparente), 85-92% (Milky / acar mbuluar)
 2. 92% (mbulojë shirit) dhe 75% (mbulojë pastër Kashta)
 3. Transmetimi të ndryshme dhe hije të ngjyrave të ndryshme mund të personalizohet sipas kërkesave të konsumatorëve.
 4. Anti-UV, jo e lehtë për të kthehet të verdhë apo të dilnin për një kohë të gjatë.
 5. Rezistencë të lartë moti: përballojë temperaturë të ulët-30 ℃ Celsius, dhe të përballojë 120-130 ℃ Celsius lartësi temperaturën.
 6. Fleksibilitet të mirë: rezistencë të fortë ndikimi dhe jo e lehtë për të shtrembëroj.
 7. Certifikimit Materiali: SGS Raporti zbulimin (RoHS), UL, kartonin e verdhë, etj
 8. Dukje: produkt të përfundojë të lartë, nuk ka njolla të zeza, nuk ka shenja të tërheq, nuk ka valë uji, shkalla e kualifikuar prej më shumë se 95%.
 9. Garanci Materiali: Japanese Teijin, Mitsubishi, Bayer dhe markë materiale të tjera të reja PC.
 10. Paketimi: mbrojtjen e filmit do të rrinë në kur të përpunimit për të parandaluar zeroja sipërfaqe.
 11. Vlerësimi Fire-mbrojtje: UL 94-V2 (94-V0 është në dispozicion sipas kërkesave të konsumatorëve)
 12. shumëllojshmëri të stileve, me më shumë se 200 produkte të ndryshme specifikimet.

*Aplikimi kryesore:

Përdoret për të gjitha llojet e llambave të ndriçimit dhe fenerë

*Procesi i produktit Përshtatje prodhimit: 

UQ {CWW% 6F {O0} `DYZT_P (6J

Mirë se vini të na dërgoni kërkesën me vizatim tuaj ose mostra!


 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne